Zalomený klíč v zámku

Při koupi vložky k zámku si vždy nechte poradit přímo od prodejce, co se týče všech rozměrů. Přesný rozměr a tloušťka klíče je důležitá k tomu, aby vše pasovalo a fungovalo jak má.
Zámečnická pohotovost Praha, zalomený klíč v zámku

Výměna vložky z důvodu zalomení klíče

V naší zakázce, kterou jsme vyřizovali došlo k nalomení klíče v zámku z důvodu silnějšího klíče, který ne přesně pasoval do zámku. Zhruba půl roku byl zámek funkční, ale potom nastaly problémy. Majitel musel dvakrát nechávat zbrousit klíč z obou stran, aby se vůbec do zámku vešel. Měl ale štěstí, že se mu klíč zlomil při otevřených dveřích a my měli možnost přistoupit ke dveřím ze správné strany. Jinak bychom museli měnit i kování. Pokud se vám něco takového stane, tak se obraťte na odborníka, který vám s řešením pomůže.

 

Zalomený klíč v zámku

Zalomený klíč v zámku

Zničený zámek

Otevírat zabouchnuté dveře svépomocí se nevyplácí

Zabouchnuté dveře jsou většinou velkou nepříjemností. Zejména, pokud spěcháte a nedaří se vám dostat do bytu. Jak celou věc vyřešit?
Zajímá mě více →
Zámečnická pohotovost Praha, Lištový zámek

Lištový zámek u bezpečnostních dveří

Otevření zámku a oprava lištového zámku u bezpečnostních dveří. Problém byl v tom, že se vlastník bytu nemohl dostat do bytu. Klíč byl zaseknutý v poloze, kdy jím nešlo otočit ...
Zajímá mě více →